2014 Aslan Burcu Yorumu

Aslan’ların bu yıl en yoğun karşılaşacakları durum ve en çok duyacakları kelime ‘sürpriz’ olacak. 2014, siz Zodyak’ın gururlu, lider ruhlu, sahiplenici ve güçlü bireylerinin kapısını durmaksızın beklenmedik haberlerle çalacak. Bu sürprizlerin bazıları olumlu bazıları olumsuz yönde olabilir. Ama bu yıl gücünüz kuvvetiniz öyle yerinde olacak ki, bu umulmadık durumlar olumsuz dahi olsa üstesinden geleceksiniz. Yeter ki, ününüzün gerektirdiği gibi, asil bir kral ya da kraliçe gibi davranın!

SUSAN MİLLER’IN 2014 BURÇ YORUMLARINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN!

Gel-gitlere devam!
2013’te eşinizle veya partnerinizle muhtemelen inişli çıkışlı bir dönem yaşadınız. Aşk yaşamınızdaki bu dalgalı gidişat, maalesef 2014’te de devam edecek. Bu sorunun kaynağı, büyük olasılıkla hayatınızdaki kişiyle ilgili aniden ortaya çıkan bir sır ya da haber olacak. Sabırlı olan, lider ve dominant bir figür olarak sahiplenici tavrını sürdürmeyi başaran tüm Aslan’lar, takvimler Aralık ayını gösterdiğinde eşleri veya sevgilileriyle ilgili tüm sorunları çözmüş olacaklar. Ama bu sorunlar karşısında bir Aslan gibi davranmayıp zafiyet gösterenleri, korkarım ki ayrılıklar bekliyor. 2014’ü bekâr karşılayan Aslan’ları da bazı sürpriz durumlar bekliyor. Örneğin; yıllardır bir türlü kapanmayan eski bir defter ansızın yeniden açılabilir ya da çevrenizde hiç tahmin etmeyeceğiniz bir tanıdık birdenbire aşk mektubuyla kapınızı çalabilir. Sizi paranoyak yapmak istemem, zaten söz konusu aşk olunca paranoya konusunda kimsenin itelemesine de gerek duymayacak kadar yaratıcısınızdır; ancak özellikle siz bekar Aslan’ları her an her şeye hazır olmanız konusunda uyarmalıyım.

İşler tıkırında…
İş hayatınızda ve para konusunda son yıllar sizin için oldukça zorlayıcı geçmiş olabilir. Ama 2013 yılının ikinci yarısından itibaren durumunuzun düzelmeye başlamış olması kuvvetle muhtemel; bu trend, 2014 yılında da böyle devam edecek gibi görünüyor. Kasım ayına kadar halinizden pek şikayetçi olmayacaksınız; ama artık yılın sonuna yaklaşıldığında gerek kariyeriniz gerekse uzun süredir aklınızda olan eğitim hamlesi konularında önemli fırsatlar karşınıza çıkabilir. Sakın tutucu davranıp da bu şansları geri tepmeyin; özgüveninizi koltuğunuzun altına alın ve ilerleyin. Halen eğitimine devam etmekte olan Aslan öğrencilerin yılın ilk yarısında eğitimlerinin finansmanı anlamında zorlanabileceklerini de söylemeliyim. Ama bu durum geçici olacak ve Haziran ayından sonra her şey yoluna girecek.

Geçen yılın acılarını unutun.
Aslan’ların büyük çoğunluğu için 2013 yılı, sağlık ve psikolojik durum açısından zaman zaman zorlayıcı geçmiş, hatta bazılarınız tıbbi müdahaleye ve müşahedeye varan sorunlar yaşamıştı. 2014, bu açıdan daha olumlu bir yıl olacak. Ufukta 2013’teki gibi ağır sorunlar görünmüyor. Zaman zaman yorgunluk ve sırt problemleri yaşanabilir, ama onları da kolaylıkla alt edeceksiniz.

Önümüzdeki yılın siz Aslan’lara belki de en büyük sürprizi seyahatler olacak. İş ya da tatil amaçlı o kadar çok yolculuk yapacaksınız ki, bu neredeyse artık sizin yeni yaşam biçiminiz haline gelecek. Seyahat sayısındaki artış sayesinde de, işte, aşkta ve arkadaşlıkta pek çok güzel gelişme sizi bekliyor olacak.

Editörümüz Bu Yazıları da Öneriyor

Facebook Yorum Bölümü

Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir