2014 Boğa Burcu Yorumu

Güzel yaşamayı seven ve parayı bunun için bir araç olarak gören siz Boğa’lar, 2013 yılında muhtemelen ne uzadınız ne de kısaldınız. Yılın son aylarına kadar, durumu idare ettiğiniz, öyle aman aman sıçramaların ve başarıların yaşanmadığı ‘Eh işte’lik bir yıl geçirdiniz. Ama yılın son aylarında çoğunuz para ve iş alanında ya ilerlemeler kaydetmeye  ya da olası bir ilerlemenin kokusunu almaya başladınız. Kiminiz ev ya da araba satın aldı, kiminiz işini büyüttü, kiminizse daha çok gelir elde ettiği iş ya da terfi değişikliği yaşadı. Ama içinizde bir kesim vardı ki, bunlar parasal açıdan çok da öyle olağanüstü haberler almadılar.

SUSAN MİLLER’IN 2014 BURÇ YORUMLARINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN!

İşte benim asıl müjdem, 2013 yılının sonlarında hayat tarafından gelir ya da mal-mülk artışıyla ödüllendirilmeyen bu gruba… Kimler mi bunlar? Kendi işine 2008’den sonra başlamış olan ya da halen başlama planı yapan Boğa’lar… İşte bu Boğa burcu grubunu işlerinde ilerleme kaydedecekleri, gelirlerini hatırı sayılır biçimde arttıracakları güzel bir yıl bekliyor. Ancak bir noktayı gözden kaçırmamaları şartıyla: 2013’ün sonunda para ve mülkiyet artışıyla ödüllendirilmeyen bu gruba, işlerinde ilerleme kaydedebilecekleri bir takım işaretler verilmiş olmalı. Bu, bir ortaklık teklifi, bir proje hatta sadece bir fikir olabilir, yılın son aylarında size sunulan bu hediye her neyse, lütfen onun peşinden gidin, pişman olmayacaksınız!

İş, kariyer ve para ile ilgili bütün bu güzel haberlere karşın siz tüm Boğa’lara bir de küçük uyarım var: Özellikle yılın ilk üç-dört ayında finansal anlamda iniş-çıkışlarınız olabilir. Eğer soğukkanlı davranır ve burcunuza yaraşır biçimde tutkuyla inandığınız yolda çaba harcamaya devam ederseniz bu zorlukları kolayca aşmanız içten bile değil. İçinizde bu sabra ve güce sahip olduğunuzu siz benden çok daha iyi biliyorsunuz.

Boğa’lar için devrim zamanı
Sevgili Boğa’lar, aşk ve ilişkiler anlamında çok da parlak haberler veremeyeceğim. 2014 yılı, özel yaşamda sizler için zorlayıcı bir yıl olacak. İşin ilginç olan kısmı ise, bu zorlukların kaynağı da yine siz olacaksınız. Zira bu yıl, sizler için, ‘Benim aşkta ve evlilikte mutluluktan anladığım ne?’ sorusuna yanıt aradığınız bir dönem olacak. Burcunuz, hep sevdiğini tutkuyla sahiplenmekle tanınmıştır; bu nedenle de partnerini sıcacık kalbiyle sarıp sarmalayan, her türlü olumsuzluğa karşı sabır gösteren iyi birer âşık olarak nam salmışsınızdır. Fakat bu yıl, içsel bir değişim sürecine gireceksiniz; bu değişimin odak noktası ise daha önce yoğunlukla hayatınızdaki kişiye gösterdiğiniz sabrı, sahipleniciliği ve tutkuyu kendinize ve varsa çocuğunuza yönlendirmeniz olacak. Bu yön değişikliği, çocuğu olmayanların çocuk sahibi olmayı istemelerine yol açacak; hatta partnerinizi bu amaca giden yolda bir araç olarak göreceksiniz.

2014 yılının diğer bir önemli gelişmesi ise, son yıllarda çok ihmal ettiğiniz ya da istemeden kalbini kırdığınız eski dostlarınızla daha sık görüşme isteği duyacak olmanız. O dostlarla daha çok vakit geçirmeniz, kendi içsel yolculuğunuzda da size bir hayli yardımcı olacak. Eşinizden ya da sevgilinizden esirgeyeceğiniz o geleneksel sahiplenici Boğa tutkusu, kendine başka kanallar ararken; bu durum evliliğinizin ya da ilişkinizin sıkıntılı bir hale bürünmesine yol açabilir, dikkat! Tabii bu anlattıklarım, evli olan ya da ilişkisi olan Boğa’lar için geçerli. Bekar Boğa’lar içinse tamamen tersi durum geçerli olabilir. Bahar aylarından itibaren kendilerini düzenli bir ilişkinin hatta evliliğin içinde bulabilirler.

Sağlığa dikkat!
Boğa’ların 2014 yılında dikkat etmesi gereken diğer bir konu da sağlık olacak. Aslında yılın büyük bir kısmında ciddi bir sağlık problemi görünmüyor ama Kasım ve Aralık aylarında bazı riskler olabilir. Bu aylarda beslenmenize ve dinlenmenize dikkat etmeyi ihmal etmeyin.Sevgili Boğa’lar, sizlere Koç’lar kadar güzel haberler veremedim belki ama unutmayın ki, yaşamda bazen olumsuz gibi görünen şeyler, aslında olaylara ve hayata bakış açınızda yapacağınız küçük bir nüans değişikliğiyle olumluya dönüşebilir. 2014 yılını bu açıdan bir uyarı yılı olarak kabul edin ve bundan sonraki yaşamınıza yön vermek için kendinizi ve özellikle özel yaşamınızdaki aşırı verici ve bir o kadar da sahiplenici tavrınızı gözden geçirin. Eh, para durumlarınız da mademki iyi görünüyor; bu iç yolculuğu yapmak için fiziksel koşullarınız da yeterli derecede mevcut demektir!

Hadi Boğa’lar, kendi kişisel devriminizi yapmaya hazır mısınız?

Editörümüz Bu Yazıları da Öneriyor

Facebook Yorum Bölümü

Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir