2014 İkizler Burcu Yorumu

Zodyak’ın bu en cıvıltılı bireylerini 2014’te güzel şeyler bekliyor. Ama onlara müjdeli haberler getiren hayat, bir yandan da Zodyak’ın deli dolu çocuklarının kulaklarını çekmeyi ihmal etmiyor:
‘Sana hediyem çok; ne var ki, bunları hak etmelisin,’ diyor. 

SUSAN MİLLER’IN 2014 BURÇ YORUMLARINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN!

Kuşkularınızdan kurtulun artık
Siz İkizler Burcu bireyleri, Zodyak’ın en değişken ve en şüpheci grubusunuz. Zaman zaman aşırıya kaçan güvensiz tavırlarınızdan dolayı geçtiğimiz yıl ilişkilerinizde büyük olasılıkla ciddi sıkıntılar yaşadınız. 2014 yılında zaman zaman paranoya noktasına varan bu kuşkuculuğunuzu yenmek zorunda kalacaksınız sevgili İkizler. 2010’lu yıllar birer birer ilerledikçe sizden yana esen olumu rüzgârlardan layıkıyla faydalanmak için başka çareniz yok. Bu savaştan galip çıkmanız tamamen size bağlı. Artık takkeyi önünüze koyup, geçmişte deneyimlediğiniz mutsuzlukların ve hayal kırıklıklarının nereden kaynaklandığını kavramanın zamanı…

Konunun güzel yanı, siz öylesine kıvrak zekâlı ve analitik bireylersiniz ki, bu sorunu çözmeniz işten bile değil; çözeceksiniz de… Tamam, son yıllarda kalbiniz muhtemelen çok kırıldı, zaman zaman iyi niyetinizin ve sevginizin kötüye kullanıldığı hissine kapıldınız. Kiminiz hayata küstü ve kendi kabuğuna çekildi, kiminizse içinde tutkunun olmadığı sıradan ilişkilere sarıldı belki. Ama enseyi karartmayın; 2014, siz İkizler için aşk ve duygu yüklü bir yıl olacak. İç dünyanızda kendinize olan özgüveniniz artacak ve artık biraz daha iyimser olmayı öğreneceksiniz. ‘Aaa, Zodyak’ın en eğlenceli, en enerji dolu burcu zaten biziz, nasıl olur da karamsar olduğumuzu söyleyebilirsin?’ diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Evet, dış dünyada neşeli ve eğlenceli biri olabilirsiniz, sosyal yaşamın sürekli aranan figürü de olabilirsiniz; ama derler ya; ‘İçi seni yakar, dışı beni,’ aslında o denli kırılgan ve tedirginsiniz iç aleminizde… İşte 2014, bu açıdan sizin için bir dönüm noktası olacak. Ya tutkularınızın peşinden gitmek ve onları yaşamak adına aşırı kuşkucu ve güvensiz hallerinizle mücadele edeceksiniz ya da bu hallerinizi sahiplenip kendinize hayran bıraktığınız ama âşık olmadığınız birilerinin güvenli limanına demirleyeceksiniz. Her iki durumda da kazanan siz olacaksınız olmasına ama buradaki asıl soru şu: Siz bu seçeneklerden hangisini istiyorsunuz? Tutkularınızı yaşamayı mı, güvenli limanlarda demirlemeyi mi? Tutkularının peşinden gitmeyen bir İkizler elbette ölmez ama burcunun şanına layık biçimde yaşayabilir mi, orası tam bir muamma! Hangisini tercih edeceğinizi şimdiden kafanızda tartmaya başlasanız iyi olur; zira bekâr İkizler’i Mart veya Nisan aylarında müthiş bir karşılaşma bekliyor. Ya yeni tanıyacağınız birisi ya da daha önceden karşılaşıp da sonradan koptuğunuz birisi bu aylarda karşınıza çıkacak; bu karşılaşma gerçekleştiğinde o kişiyi hangi yönünüzle selamlamayı düşündüğünüze karar vermiş olmalısınız; aksi halde hem aradığınız tutkuyu hem de ihtiyaç duyduğunuz güveni hayatınıza getirebilecek bu kişiyi elinizden kaçırabilirsiniz. Demedi, demeyin!

Altın tepside liralar
2013 parasal açıdan sizi pek de ihya eden bir yıl değildi ama öte yandan da aman aman yıkıcı mali krizler yaşamadınız. Biraz zorluk çektiniz belki ama yıkılmadınız. 2014 yılının ilk üç ayında da olağanüstü bir hareketlenme görünmüyor. Ancak mart sonundan itibaren yıldızınız parlamaya başlayacak ve finans alanında giderek yükselen bir performans göstereceksiniz. Siz yeter ki kendiniz olun, akılcı ve atak davranın; önünüze çıkan fırsatları küçümseyerek veya belirsiz bir zaman için beklemeye alarak kaçırmayın. Evet, 2014 parasal olarak sizin için parlak bir yıl olacak, çünkü hayat size çok para kazanma şanslarını altın tepside sunacak. Ama siz, güvence arayışının sarhoşluğuna kapılıp akılcı, atak ve dönemsel de olsa faydacı düşünmez iseniz, hayat ne yapsın?

Kariyer açısından yılın ilk yarısı durağan görünüyor ama ikinci yarısından itibaren istediğiniz iş, görev, pozisyon veya yatırım açısından önemli adımlar atacaksınız. 2013 yılında belli bir hedefe ulaşmak için çaba harcamışsanız, Haziran ayından sonra bu emeklerinizin meyvelerini almaya başlayacaksınız.

Sinirlenmek yasak!
2014’te sağlığınız genel olarak iyi. Ama özelikle Haziran ayına kadar olan süreçte sinir sistemi rahatsızlıklarına dikkat etmenizi öneririm. Üstelik bu rahatsızlıkların tek ilacı siz olacaksınız, tıp herhangi bir çözüm üretemeyecek. Peki, nedir bu rahatsızlıklardan kurtulmanın sırrı? Çok kolay: Kuruntularınızdan kurtulmanız ve aile ya da arkadaş ortamlarında başka insanlara hoşça vakit geçirtmeye çalışırken kendinize de hoşça vakit geçirtmeniz gerektiğini göz ardı etmemeniz.

Uzun lafın kısası, 2014 İkizler’e aşkta, işte, parada pek çok fırsatı altın tepside sunacak; ama siz de bir zahmet elinizi kaldırın da o tepsideki fırsatları bir ucundan tutun. Hatta elinizi, kolunuzu kaldırmanıza bile gerek yok; sadece şu içinizdeki güvence arayışını abartıp pasifize olmayın, yeter! Göreceksiniz, o zaman önünüzde hiçbir engel kalmayacak!

Editörümüz Bu Yazıları da Öneriyor

Facebook Yorum Bölümü

Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir