2014 Koç Burcu Yorumu

Esas olarak 2014, Koç’lar için pek radikal değişikliklere gebe görünmüyor; ancak duygusal yaşam merkezde yer alacak ve bu da bu burç insanlarının güzel bir yıl geçirmesi için bulunmaz bir fırsat sunacak. Bilindiği üzere aşk ve romantizm, Koç burcunun yaşamak için ihtiyaç duyduğu en büyük gıda… Tabii her Koç burcu insanı, bu ihtiyacını gidermesinin ne kadar önemli olduğunu dış dünyaya layıkıyla aktarabilir mi, orası ayrı bir tartışma konusu…  (Bu konuda biraz daha egzersiz yapmalısınız baharın çocukları…) Ancak kesin olan şu ki, aşk ve romantizm 2014 yılında siz Koç’ların gündeminde ilk sırayı alacak.

SUSAN MİLLER’IN 2014 BURÇ YORUMLARINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN!

Bekâr Koç’lar için önemli bir yıla giriyoruz. Özellikle eylül ve ekim aylarında o hep bekledikleri özel insanla karşılaşma olasılıkları oldukça yüksek; hatta bu kişinin 2013 yılı içinde bir zaman dilimi içerisinde tanınmış birisi olma şansı da var. Ancak bu doğru kişiyi tavlayabilmek için Koç burcu insanlarının dikkat etmesi gereken bir nokta var; mızmız bir çocuk edasıyla o sık sık takındıkları eleştirel tavırdan vazgeçmeleri, her insanın birbirinden farklı olduğunu kabul etmeleri ve ‘Ben benim, o da o, farklılıklarımızdan keyif alabiliriz,’ anlayışını benimsemeleri gerek. Aksi takdirde 2014 yılının kendilerine sunduğu kalıcı bir beraberlik şansını kaçırabilirler. Biraz daha hoşgörü lütfen! Benden söylemesi…

Evli ya da birlikte olan Koç’lar için ufukta olağanüstü değişiklikler görünmüyor. Ancak haziran ayında ilişkileriyle ilgili başlarına beklenmedik bir olay gelebilir. Panik yok; bu olay ilişkinize güzellikler getirecek bir gelişme olacak.

Paraya para demeyeceksiniz!
2013, özellikle kendi işini yapan pek çok Koç için maddi açıdan çok da sıkıntılı geçmedi. 2014 yılı da aynı biçimde finansal olarak iyi geçeceğe benziyor. Özellikle halen çalışmayan Koç’lar, sevindirici haberler alabilirler. Bir iş teklifi gelebilir ya da bir para kaynağı bulabilirler. Çalışan ya da çalışmayan tüm Koç’lar için kariyer hedeflerinin tutacağı ve bol paranın kazanılacağı bir yıl…

Parayla ilgili güzel haberler daha bitmedi ey baharın çocukları! Tüm Koç’ların özellikle mayıs ayı ortalarında meydana gelebilecek gelişmelere dikkat etmelerini öneririm. Bir miras, kazanç ya da bağış, hiç umulmadık bir yerden kapılarını çalabilir; ancak bu kazancı elde etmeleri için önlerine bazı engeller çıkabilir. Eğer paylaşımcı ve anlayışlı davranırlarsa, bu işten karlı çıkacaklardır. Diğer burç mensuplarına tavsiyem, 2014’te Koç burcu arkadaşlarıyla iyi geçinsinler; böylece cömert Koç’un desteklerini kazanabilirler.

Enerji küpüsünüz!
Koç burcu bireyleri, kendinizi enerji dolu ve iyi hissedeceğiniz bir yıla giriyorsunuz. Özellikle aşk yaşamınızdaki olumlu gelişmeler, sizin moralinizi ve yaşam gücünüzü yüksek tutmanıza katkı sağlayacak. Ailenizle ve arkadaşlarınızla bol bol iyi vakit geçireceksiniz; bu yıl onlar da size daha yakın olmak isteyecekler. Bunun nedeni ise sizin çevrenize yaydığınız pozitif enerji olacak. Siz Koç’lar, her daim canlısınız ve bir tarafınız hep çocuksu… Önceki yıllarda bu çocuksu tavrınızı sık sık birilerini suçlamak ve onlarla tartışmak için kullandığınız oldu; ama bu yıl, içinizdeki çocuk sadece sevgi ve pozitif enerji dağıtacak. Bu da beraberinde sağlığınızın da iyi olmasına katkı sağlayacak. Sağlıkla ilgili tek istisna ise seyahatleriniz… Bu yıl, iş ya da turizm amacıyla çok sık yolculuğa çıkacaksınız; bu nedenle dinlenmenize özen gösterin. Seyahatler arasında yeteri kadar dinlenirseniz bu alanda da hiçbir sorun yaşamazsınız.

Sevgili Koç, 2014 size inanılmaz güzellikler getirecek; enjoy it!

Editörümüz Bu Yazıları da Öneriyor

Facebook Yorum Bölümü

Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir