Sevdiğiniz erkeği burcuna göre baştan çıkarın

genç-erkek-730 × 460Astrolojinin sözü hayatımızın her alanında olduğu gibi, cinsellik alanında da geçiyor.

Sevdiğiniz erkeğin burcu, onu nasıl baştan çıkaracağınız konusunda önemli ipuçları veriyor. İşte burcuna göre erkek arkadaşınızı ya da eşinizi sekste çıldırtmanın yolları…

Koç erkeğiyle ayna önünde sevişin!
Genellikle görüntüyle tahrik olabilen Koç erkeğiyle bir ayna önünde sevişmeniz, bu enerjik erkeği daha da ateşlendirecektir. Ayna karşısında çoğalan görüntünüz, onu tahrik edecek ve kendinize olan hayranlığını bir kat daha arttıracaktır.

Boğa erkeği her zaman ön sevişmeyi ister!
Boğa erkeği yatakta hakimiyet kuran kadından hoşlanır. Partnerinizin göğsüne dokunarak ve parmaklarınızı saçlarının arasında gezdirerek onu baştan çıkartabilirsiniz.

İkizler erkeği yönetmeyi sever!
İkizler erkeği sekste, yönetmekten büyük haz duyar. Ellerinizi duvara yaslayıp öne doğru eğildikten sonra kontrolü ona bırakın. Onun için, dünyada sizden ve kendisinden başka kimse yoktur.

Yengeç erkeğinin gözlerinin içine bakın!
Yengeç erkeğini heyecanlandıran ve mutlu eden en önemli şey, partneriyle kurduğu fiziksel ve duygusal bağdır. Kollarınızı ve bacaklarınızı vücuduna sararak, Yengeç erkeğinin gözlerinin içine bakın.

Aslanlar sürprizlerden çok hoşlanır…
Onu çılgına çevirmek için tuzak kurun. Kapıdan içeri girer girmez üzerindekileri yavaşça çıkarıp öpmeye başlayın. Bunun onu nasıl tahrik edeceğini göreceksiniz.

Başak erkeğini gizli köşelere götürün…
Beraber gittiğiniz bir partide onu kimsenin görmediği kuytu bir köşeye götürerek, baştan çıkartabilirsiniz. Kimse görmeden onunla ilgilenmeniz, onu çok mutlu edecektir.

Terazi erkeği ilgi ister…
İşyerindeyken onu ne kadar arzuladığınızı hissettiren bir mesaj atarak, aklındaki senaryoyu öğrenebilirsiniz. Ve bunu akşam gerçekleştirerek, onu baştan çıkarabilirsiniz.

Akrepler lider kadınlardan hoşlanır:
Akrep erkeği tüm kararları kendisinin vermesini istemez. Onu heyecanlandırmak istiyorsanız, yatakta üstüne çıkın ve “her şey kontrol altında” diyerek ipleri elinize alın.

Yay erkeğini şaşırtın…
Monotonluğu sevmeyen yay erkeğini şaşırtmayı deneyin. Yatakta sizden beklemediği hareketler yaparak onu baştan çıkartabilirsiniz.

Oğlak erkeğine eşitlikçi davranın…
Oğlak erkeği, kadının istediğini almasından hoşlanır. Yatakta hakimiyeti kimi zaman ele alarak onu kendinize hayran bırakabilirsiniz. Tabii onun isteklerini de kulak arkası etmezseniz iyi olur.

Kova erkeğine teslim olun!
Kova erkeğini baştan çıkartabilmek için, yatağınızın karşısına bir ayna koyarak sizi izlemesini sağlayın ve kendinizi ona teslim edin.

Balık erkeğinin karşısında vahşileşin!
Onu tahrik etmek istiyorsanız tırnaklarınızı sırtına geçirin, dişlerinizi göğsünde gezdirin ve inleyin. İçinizdeki bu ateşi ortaya çıkardığınızda onu elde ettiğiniz söylenebilir.

Editörümüz Bu Yazıları da Öneriyor

Facebook Yorum Bölümü

Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir