Meğer AMK’nin açılımı çok masummuş!

Bu İçeriği Paylaş!

AMK, gazeteye yönelik saldırılara karşı gerekli hukuki önlemlerin alınacağı belirtti-960 × 540AMK Gazetesi yönetiminden yapılan açıklamada, gazeteye yönelik saldırılara karşı gerekli hukuki önlemlerin alınacağı belirtildi.

Bazı köşe yazarlarının Açık Mert Korkusuz kelimesinin kısaltması olan AMK ismini bir küfür kısaltması gibi algılayarak, bunun üzerinden gazeteye saldırdığı ifade edilen açıklamada, bu haksız saldırıların yasalara aykırı olduğu ve bunun markaya ticari zarar verdiği kaydedildi.

Yapılan açıklamada “Açık Mert Korkusuz (AMK) markamızın arkasındayız ve bu isimle gazeteyi yayınlamaya devam edeceğiz. Aleyhimizde yazılan yayınlar, haksız rekabet oluşturmaktadır. Gazetemiz aleyhinde yapılan bu yayınlarla ilgili olarak gerekli davaları açması için hukuk büromuza talimat verdik. Avukatlarımız bu yayınları takip etmekte ve dava hazırlığı yapmaktadır” denildi.

AMK Gazetesi’ni sanki Sözcü Gazetesi yayınlıyormuş gibi bir kanı uyandırılmaya çalışılmasının da maksatlı olduğu belirtilerek “Bu yayınlarla gazetemize zarar verilmeye çalışıldığı gibi, Sözcü Gazetesi de yıpratılmak istenmektedir. Kaldı ki, her iki gazeteyi, farklı tüzel kişiliği olan iki ayrı şirket yayınlamaktadır. Her gazetenin sahibi farklı şirkettir” ifadesine yer verildi.

Bu İçeriği Paylaş!

Facebook Yorum Bölümü

Yorum

3 Responses to Meğer AMK’nin açılımı çok masummuş!

 1. eren 9 Temmuz 2012 at 15:41

  ananı sikiim AMK:D

  Cevapla
 2. onur 22 Kasım 2013 at 23:29

  vay amk

  Cevapla
 3. fahişe 5 Ocak 2014 at 13:26

  amk acık mert korkusuz

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

SOUL & MIND

Metrosfer Soul & Mind, e-dergi olarak okurlarıyla buluştu. MEDYADAM tarafından yayımlanan dergide, kişisel gelişim, astroloji, numeroloji, din, mistizm, psikoloji ve sosyoloji alanlarında makaleler yer alıyor; güncel konular, bu disiplinlerin bakış açısından ele alınıyor. Bu yönüyle dergi, Türkiye’nin ilk hem ruh hem düşünce dergisi olma iddiasını taşıyor.

Kişisel gelişim, astroloji ve psikoloji temalı METROSFER Soul & Mind dergisini ister e-dergi formatında ister yazıcıdan çıktı alarak okuyabilirsiniz.

Dergiyle ilgili daha detaylı bilgi edinmek ve yayını okumak için www.mEdyadam.org/mağaza adresini ziyaret edebilirsiniz.