Meğer AMK’nin açılımı çok masummuş!

AMK, gazeteye yönelik saldırılara karşı gerekli hukuki önlemlerin alınacağı belirtti-960 × 540AMK Gazetesi yönetiminden yapılan açıklamada, gazeteye yönelik saldırılara karşı gerekli hukuki önlemlerin alınacağı belirtildi.

Bazı köşe yazarlarının Açık Mert Korkusuz kelimesinin kısaltması olan AMK ismini bir küfür kısaltması gibi algılayarak, bunun üzerinden gazeteye saldırdığı ifade edilen açıklamada, bu haksız saldırıların yasalara aykırı olduğu ve bunun markaya ticari zarar verdiği kaydedildi.

Yapılan açıklamada “Açık Mert Korkusuz (AMK) markamızın arkasındayız ve bu isimle gazeteyi yayınlamaya devam edeceğiz. Aleyhimizde yazılan yayınlar, haksız rekabet oluşturmaktadır. Gazetemiz aleyhinde yapılan bu yayınlarla ilgili olarak gerekli davaları açması için hukuk büromuza talimat verdik. Avukatlarımız bu yayınları takip etmekte ve dava hazırlığı yapmaktadır” denildi.

AMK Gazetesi’ni sanki Sözcü Gazetesi yayınlıyormuş gibi bir kanı uyandırılmaya çalışılmasının da maksatlı olduğu belirtilerek “Bu yayınlarla gazetemize zarar verilmeye çalışıldığı gibi, Sözcü Gazetesi de yıpratılmak istenmektedir. Kaldı ki, her iki gazeteyi, farklı tüzel kişiliği olan iki ayrı şirket yayınlamaktadır. Her gazetenin sahibi farklı şirkettir” ifadesine yer verildi.

Editörümüz Bu Yazıları da Öneriyor

Facebook Yorum Bölümü

Yorum

6 Yanıtlar Meğer AMK’nin açılımı çok masummuş!

 1. huu 12 Ocak 2016 de 15:08

  vaay anasınıııı

  Cevapla
 2. Uff snne be slk 24 Aralık 2015 de 18:02

  Şaka mısınız lan siz

  Cevapla
 3. Mert 12 Ağustos 2014 de 04:33

  Koca türkiyeyi trollüyorlar AMK açık mert korkusuz diye yedirmeye çalişiyolar..oysaki amk kelimesi bir küfür internet aleminde bolca kullanılıyor salak yerine koyuyorlar..

  Cevapla
 4. fahişe 5 Ocak 2014 de 13:26

  amk acık mert korkusuz

  Cevapla
 5. onur 22 Kasım 2013 de 23:29

  vay amk

  Cevapla
 6. eren 9 Temmuz 2012 de 15:41

  ananı sikiim AMK:D

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir