Susan Miller’dan haftalık burç yorumları

Susan Miller, 24 Eylül haftası-543 × 748 Türkiye’nin en kaliteli astroloji ve tarot kaynağını ziyaret edin…

İşte Susan Miller’in bu haftaki burç yorumları…

KOÇ
Finansal konularda, özellikle sizi garanti altına alacak kararlar vermek için harika bir hafta olabilir. İşte yapacağınız bir girişim size kârlı bir ikramiye, maaş artışı ya da ilerleme getirebilir. Yeni gelirler kapıda.

BOĞA
18 Mayıs’ta yeni ay sizin yenilenmenizi sağlayacak, size kişisel projeleriniz için motivasyon kazandıracak. Sağlığınıza ya da hobilerinize yönelik bir şey planlıyorsanız şimdi başlayın.

İKİZLER
Daha sakin bir takvim, boş zaman, sade bir kaçış olabilir. Eğer tamamlamanız gereken bir iş varsa maksimum verimlilik için tek başınıza çalışın. Uzun süren bir proje ya da kişisel durum sonunda çözüme kavuşabilir.

YENGEÇ
Yeni bir profesyonel ya da sosyal çevreye katılma konusunda kendinizden emin olacaksınız. Düşüncelerinizde farklılık olduğunu anlarsanız bunu hassas ilişki konusunda tartışma için başlangıç noktası belirleyin.

ASLAN
Yeni aydaki Boğa, size enerji verecek, bu da kariyeriniz için harika olacak. CV’nizi hazırlamaya başlayın. İşinizi seviyorsanız prestijli bir proje ya da fırsat için beklemeye koyulun. Önemli arkadaşlarınız yardımcı olabilir.

BAŞAK
Seyahat ya da çalışma konusunda heyecanlandırıcı bir teklif alabilirsiniz. Ya da öğretme, yazma konusunda sevindirici bir haber alabilirsiniz. Hafta sonu tek günlük seyahati gündeminize alın. İyi gelecek.

TERAZİ
Para konusunda sıkışmış hissediyorsanız, yeni ayın getireceği enerji, yeni bir yaklaşım getirmenizi sağlayacak. Perşembe kritik: Eviniz ya da kariyerinizi ilgilendiren bir konuda seçim yapmanız gerekebilir.

AKREP
Yakın ortaklığınızdaki gelecek planlarınızı mutlu şekilde sonlandırabiliyorsunuz. Kafanızda bir hedef varsa, bu konuda bir uzman yardımı almak – tasarımcı, yaşam koçu- başarıya ulaşmanıza yardımcı olacak.

YAY
Sağlık hedefinizde ya da ihmal ettiğiniz sağlığınızda gelişme mümkün. Motivasyonunuz arttırmak istiyorsanız sağlığınıza ve bakımınıza yönelik aktiviteler yapın.

OĞLAK
Boğanın etkisindeki yeni ayın altında aşk hayatınız parıldayabilir. Ufak bir romantik hareket, aşk hayatınızda büyük planlara yönelmenizi sağlayabilir. Eğer aşk yaşıyorsanız, mutlu bir çocuk haberi gelebilir.

KOVA
Yaklaşan taşınma, yenilenme ya da dekorasyon projesiyle ilgili planlara başlayabilirsiniz. Kafanızda evi yenilemeyle ilgili bir plan varsa, uzmanlara danışıp hesaplı bir plan oluşturun.

BALIK
Yazma, öğretme ya da konuşma gibi bir iletişim projesiyle ilgili kontrat ya da evrak gelebilir. Bu hafta vereceğiniz karar uzun süreli olabilir, o yüzden kararlarınız üzerinde iyi düşünün.

Kaynak: Kelebek

Facebook Yorum Bölümü

Yorum

4 Yanıtlar Susan Miller’dan haftalık burç yorumları

 1. murat 20 Ekim 2014 de 16:12

  susan hanım son zamanlarda akrep burcuyla söyledikleriniz pek olmuyor yıldızlardanmı kaynaklanıyor acaba ?

  Cevapla
 2. günlük burç yorumları 6 Nisan 2014 de 10:11

  çok güzel bir yorumlama olmuş elinize emeğinize sağlık

  Cevapla
 3. salih 27 Kasım 2013 de 14:59

  akreb burcu içi dedikleriniz doğruysa ne mutlu ozaman sizi cok seviyorum başarılarınızı temennni ediyorum hayattta herşey gölünüzce olsun saygılarla

  Cevapla
 4. Oli 17 Eylül 2013 de 16:41

  Supersiniz Susan abla

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>