Susan Miller’dan haftalık burç yorumları

Bu İçeriği Paylaş!

astroloji-1584 × 1200Susan Miller’a göre, 20 Temmuz tüm burçlar için olumlu geçecek. Yengeç ve Akrep’in kapısında terfi, Koç’unsa aşk var. Haftanın kritik günü 24 Temmuz. Jüpiter’in olumlu etkisi tüm burçlarda hissedilecek.

İşte Susan Miller’in bu haftaki burç yorumları…

KOÇ
2003 yılından beri aşk hanenize yüzünü çevirmiş Jüpiter bu hafta aradığınız doğru kişiyle sizi buluşturacak. Senenin en şanslı günü olan 24 Temmuz’da sosyalleşin,aşkı kaçırmayın.

BOĞA
Son zamanlarda mali açıdan sıkışıksınız, Jüpiter’in Güneş’le hizalandığı 24 Temmuz hesaplarınızı gözden geçirmek için doğru tarih. Taşınmayı veya bir ev almayı/satmayı düşünüyorsanız şansınız yaver gidecek.

İKİZLER
11 Ağustos 2015’e kadar sürecek dönemde iletişimle ilgili konularda yıldızınız parlıyor. Yarım kalan işlerinizi tamamlamak için ideal bir hafta sizi bekliyor. Yapacağınız kısa bir seyahat taze ve yaratıcı fikirler üretmenizi sağlayacak.

YENGEÇ
Son 12 aydır ürettiğiniz fikirlerin, yaptığınız işlerin ve bir parçası olduğunuz projelerin verimini alma zamanı geldi. Maaş zammı talep etmek için 24 veya 26 Temmuz tarihlerini işaretleyin. Finansal açıdan talihiniz bu günlerde dönüyor.

ASLAN
Haftanın ilk kısmında önceliklerinizi belirlemeli, uzun vadede en anlamlı getiriyi sunabilecek fırsatları değerlendirmelisiniz. Aile yaşamındaki olumsuzlukları da aşma döneminiz başlıyor.

BAŞAK
Aralık başından beri maddi açıdan daraltan Mars’ın ikinci evdeki konumu 25 Temmuz’da değişiyor. Paranın kontrolü artık sizde. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz planları gerçekleştirmeye yönelik somut adımların zamanıdır.

TERAZİ
Bu hafta sosyalleşmek, güzel vakit geçirmek ve yeni insanlarla tanışmak için ideal. Sosyal yaşam size kariyerinizle ilgili ummadığınız fırsatlar da sunabilir.

AKREP
Jüpiter’in Güneş’le hizalandığı 24 Temmuz profesyonel hayatınızda başarı getiriyor. Yeni bir iş görüşmesi planlıyorsanız bu günü kaçırmayın. ‘‘Terfi almanın zamanı geldi’’ diyorsanız, patronunuzun karşısına çıkmaktan çekinmeyin.

YAY
Yöneticiniz Jüpiter’in Güneş’le buluşması yurtdışı seyahatleriyle yeni insanlar tanıma ve farklı yerler keşfetmenin imkânlarını çoğaltacak. Aynı zamanda entelektüel aktivitelerin yoğun ve tatmin edici olduğu bir döneme giriyorsunuz.

OĞLAK
Bu hafta finansal açıdan en kazançlı döneme giriyorsunuz. Değerli bir hediye, onaylanan bir burs başvurusu ya da kolaylıkla ödeyeceğiniz ev krediniz bunun kanıtı olabilir. Bu bolluk döneminde sevdiklerinize jest yapmayı unutmayın!

KOVA
Uzun zamandır ihmal ettiğiniz dostlarınızı bu hafta gündeminize almalısınız. Bağımsız bir ruha sahipsiniz fakat 15 Ağustos 2015’e dek sürecek on üç ayda iş ve aşk hayatınızda dayanışmanın önemini kavradığınız bir döneme giriyorsunuz.

BALIK
Uzun zamandır ihmal ettiğiniz dostlarınızı bu hafta gündeminize almalısınız. Bağımsız bir ruha sahipsiniz fakat 15 Ağustos 2015’e dek sürecek on üç ayda iş ve aşk hayatınızda dayanışmanın önemini kavradığınız bir döneme giriyorsunuz.

Bu İçeriği Paylaş!

Facebook Yorum Bölümü

Yorum

3 Yanıtlar Susan Miller’dan haftalık burç yorumları

 1. günlük burç yorumları 6 Nisan 2014 de 10:11

  çok güzel bir yorumlama olmuş elinize emeğinize sağlık

  Cevapla
 2. salih 27 Kasım 2013 de 14:59

  akreb burcu içi dedikleriniz doğruysa ne mutlu ozaman sizi cok seviyorum başarılarınızı temennni ediyorum hayattta herşey gölünüzce olsun saygılarla

  Cevapla
 3. Oli 17 Eylül 2013 de 16:41

  Supersiniz Susan abla

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>