Susan Miller’dan haftalık burç yorumları

Susan Miller, 24 Eylül haftası-543 × 748 Türkiye’nin en kaliteli astroloji ve tarot kaynağını ziyaret edin…

Susan Miller’a göre, bu hafta Balıklara terfi; Akreplere para, İkizlere ise aşk var.

İşte Susan Miller’in bu haftaki burç yorumları…

KOÇ
Kendinizi parti ya da festivallere kaptırabilirsiniz ama bu esnada önünüze çıkacak yeni kariyer fırsatlarına açık olun. Ayın 24’ünde araba kullanırken her zamankinden fazla dikkatli olun.

BOĞA
Hazır partnerinizle tatil ruhuna girmişken, dostlarınızla küçük bir organizasyon hiç fena olmaz. Bir diğer meşguliyetinizse maddesel olacak. Ayın 23’ünde muhasebecinizle kısa bir yıl sonu vergi planlaması yapabilirsiniz.

İKİZLER
Ayın 23’ünden itibaren beraberliğinizin gücünü test edeceksiniz. Aşk ve bağlılığın aynı zamanda büyük bir sorumluluk olduğunu unutmayın. Daha sık “Mutlu olmam için nasıl bir partnerim olmalı?” diyeceksiniz.

YENGEÇ
Partneriniz bu dönemde hayatınızda büyük bir rol oynuyor. O yüzden arkanıza yaslanın ve bırakın sizin için tatil planları organize etsin. Sizin aklınızda da bir yandan sağlığınız var.

ASLAN
Beklenmedik ziyaretçiler, son dakika davetleri, bitmeyen telefon konuşmaları, geldikçe gelen e-postalar… Bu haftanın sizler için özeti bu. Kısacası, son derece hızlı bir haftaya giriyorsunuz, olabildiğince esnek olmaya çalışın.

BAŞAK
Eviniz size dar ve küçük geliyorsa sorumluyu açıklayalım: Satürn. Kötü haber şu: Bu durum haziran ortasına kadar sürecek. Evinizle ilgili meseleleri çözmek için planlara şimdiden başlayabilirsiniz.

TERAZİ
Şehir dışından gelecek misafirler ağırlayabilirsiniz; birkaç gün sürecek bu ziyaretlerde onlara daha iyi vakit geçirtmek için programınız da birtakım kaymalar olabilir. 2015’te kutlanacak çok şeyiniz olduğunu da belirtelim.

AKREP
Tasarruf, harcama ve yatırım gibi konularda yeni bir öğrenme sürecine giriyorsunuz. Parayı kullanmayı daha iyi becerecek ve daha kârlı alışverişin püf noktalarını keşfedeceksiniz. Kısacası gündeminizde sadece para var.

YAY
Yeni bir dönemi karşılamaya hazır olun. Gelecek aylarda eğer kasım doğumluysanız medeni durumunuzla ilgili büyük bir değişim olabilir. Artık daha olgunsunuz ve önünüze çıkacak her şeyle baş edebilirsiniz, unutmayın.

OĞLAK
Düşüncelerinizle daha fazla baş başa olmak isteyebilir, yalnız kalmaya çalışabilirsiniz. Kitap ya da tez yazmak gibi uzun zamanlı projeleriniz varsa, bunun için gereken disiplini bu vesileyle elde edebilirsiniz.

KOVA
Günleriniz öyle hareketli geçecek ki durup biraz soluklanmak dahi isteyebilirsiniz. Güzel haber şu ki bu esnada size yol gösterecek biriyle tanışmanız olası. Bu kişi yaşça sizden büyük olabilir.

BALIK
Hayatınızın en önemli döngülerinden biri başlamak üzere. Geçmiş yıllarda gösterdiğiniz tüm çabanız terfi, ödüller ve beğenilme duygusuyla size geri dönüyor. Hatta hayalini kurduğunuz bir pozisyona bile getirilebilirsiniz.

Kaynak: Kelebek

Facebook Yorum Bölümü

Yorum

4 Yanıtlar Susan Miller’dan haftalık burç yorumları

 1. murat 20 Ekim 2014 de 16:12

  susan hanım son zamanlarda akrep burcuyla söyledikleriniz pek olmuyor yıldızlardanmı kaynaklanıyor acaba ?

  Cevapla
 2. günlük burç yorumları 6 Nisan 2014 de 10:11

  çok güzel bir yorumlama olmuş elinize emeğinize sağlık

  Cevapla
 3. salih 27 Kasım 2013 de 14:59

  akreb burcu içi dedikleriniz doğruysa ne mutlu ozaman sizi cok seviyorum başarılarınızı temennni ediyorum hayattta herşey gölünüzce olsun saygılarla

  Cevapla
 4. Oli 17 Eylül 2013 de 16:41

  Supersiniz Susan abla

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>