Susan Miller’dan haftalık burç yorumları

Bu İçeriği Paylaş!

astroloji-1584 × 1200Susan Miller’a göre bu hafta Hilal yükselişe geçiyor. Kimine seyahat, kimine kariyer, kimine de evlilik vaat ediyor.

İşte Susan Miller’in bu haftaki burç yorumları…

KOÇ
Hilal, Ağustos’un 25’inde sağlık hanenize dahil olacak. Doktorunuzdan randevu alın ve rutin kontrollerinizi yaptırın. Spor yapmaya başlamak için en ideal haftadasınız.

BOĞA
2012’den beri ne aşkta ne de işte aradığınızı bulabildiniz. Buna sebep olan Satürn’ün olumsuz etkisini bu hafta üzerinizde hissetmeyeceksiniz. Mutlu olacağınız bir ilişkiye adım atabilirsiniz.

İKİZLER
Evinize dair bir problemle beyhude baş etmeye çalışıyorsunuz. Taşınmayı düşünüyorsunuz. Hilal’in de etkisiyle sonunda harekete geçecek ve olumlu sonuç alacaksınız.

YENGEÇ
Hilal, seyahatin kapılarını sizin için aralayacak. Uzak mesafeler katetmeyebilirsiniz fakat yolculuğunuzdan büyük keyif alacaksınız. Tatilinizden huzurlu ve dinlenmiş döneceksiniz.

ASLAN
Hilal’in burcunuz üzerindeki etkisiyle yeni kazanç kapıları aralayabilirsiniz. Bulduğunuz yeni girişimlerle geliriniz yükselecek. Kariyeriniz olağanüstü bir gelişim gösterecek.

BAŞAK
Hilal, Başak burcunun eksenindeyken sizin için önemli gelişmeler yaşayacaksınız. Hayalini kurduğunuz bir şeyi elde etmek için inisiyatif alın, olumlu sonuç alabileceğiniz bir zaman dilimi içindesiniz.

TERAZİ
İki ayağınızı bir pabuca sığdırmaya çalıştığınız yoğun günler geçirdiniz. Telaştan ve meşguliyetten kendinize vakit ayıramadınız. Dinlenme zamanı geldi. Bu hafta kendinizi şımartın.

AKREP
İşyerindeki itibarınız daha iyi olamazdı. Düşüncelerinizi dillendirmeye ve projelerinizi sunmaya devam edin. Şans sizden yana, 25 Ağustos terfi istemek için harika bir zaman.

YAY
Herkesin tatile çıktığı ağustosta çalışma kararının size faydası olacak. İş takibiniz sayesinde bulunmaz bir fırsat yakalayacak ve kariyerinizde yükseleceksiniz.

OĞLAK
Seyahat etmek size renkli bir perspektif kazandıracak, evden çok uzaktaki bir destinasyona uçak bileti bakmaya başlayabilirsiniz. Yeni fikirlere ve maceralara hazırlıklı olun.

KOVA
Sizin için özel biriyle yollarınızı birleştirebilirsiniz. Nişan ya da söz kapınızda. Evliyseniz partnerinizle daha sık görüşmek için planlar yapacak, ilk günlerinizdeki romantizmi yakalayacaksınız.

BALIK
İstediğiniz iş fırsatını yakalayacaksınız. Bu hafta hayalinizdeki işe kabul edildiğiniz haberi gelebilir. Özel hayatınızdaysa evlilik, planlarınızın bir parçası haline gelebilir.

Bu İçeriği Paylaş!

Facebook Yorum Bölümü

Yorum

3 Yanıtlar Susan Miller’dan haftalık burç yorumları

 1. günlük burç yorumları 6 Nisan 2014 de 10:11

  çok güzel bir yorumlama olmuş elinize emeğinize sağlık

  Cevapla
 2. salih 27 Kasım 2013 de 14:59

  akreb burcu içi dedikleriniz doğruysa ne mutlu ozaman sizi cok seviyorum başarılarınızı temennni ediyorum hayattta herşey gölünüzce olsun saygılarla

  Cevapla
 3. Oli 17 Eylül 2013 de 16:41

  Supersiniz Susan abla

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>