Susan Miller’dan haftalık burç yorumları

Bu İçeriği Paylaş!

astroloji-1584 × 1200 Türkiye’nin en kaliteli astroloji ve tarot kaynağını ziyaret edin…

Susan Miller’a göre haftanın kritik günü 24 Eylül. Hilal Koç ve İkizler’e aşk, Balık ve Başak’a para getirecek.

İşte Susan Miller’in bu haftaki burç yorumları…

KOÇ
Hilal’le birine bağlanabilir, ciddi bir ilişkiye başlayabilirsiniz. ‘Ben’ dilindense ‘biz’ diliyle konuşmaya başladığınızda ilişkide mutluluğu yakalayacaksınız. Uranüs’ün burcunuz üzerindeki etkisiyle daha pozitif bir insan olacaksınız.

BOĞA
Bu hafta sizin için çok hareketli geçecek. Çarşamba günü başlayacak Hilal’le beraber işyerindeki yoğunluğunuz artacak. İşteki yükünüzün artmasıyla yeteneklerinizi gösterebileceğiniz bir platform kazanacaksınız.

İKİZLER
Hilal’le beraber işi bir kenara kaldırıp hayatınızda romantizme yer açacaksınız. Duygu yüklü tutkulu bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Hayatınızda halihazırda zaten biri varsa, onunla daha çok vakit geçirmeye başlayacaksınız.

YENGEÇ
Eve dair problemlerle boğuşuyordunuz. Hilal yükselene kadar bunları çözemeyeceksiniz ama Hilal’in gelişiyle çözüme odaklanmak yararlı olabilir. Şans yüzünüze gülmeye başlayacak, dertlerinizden kurtulacaksınız.

ASLAN
Bu hafta yeni gelişmeler peşi sıra hayatınıza dâhil olacak, hızına yetişemeyeceksiniz. Büyük bir firmayla iş görüşmesi için masaya oturabilirsiniz. Hemen nihayete ermesini beklemeyin, görüşmeler birkaç aşamalı olacak.

BAŞAK
Maddi sıkıntı aklınızı meşgul ediyordu. Hilal’le beraber maaşınıza zam alabilirsiniz. Kredi için bankaya başvurduysanız, yükselen gelirinizle onay alma ihtimaliniz artacak. Yine de paranızı dikkatli harcayın.

TERAZİ
Hilal burcunuzu etkisi altına alacak ve size enerji katacak. Bir açılışa ya da galaya davet edilebilirsiniz. Davetiyeyi aldığınızda mutlaka kabul edin. Davetten yeni dostluklar kazanarak ayrılacaksınız.

AKREP
Son zamanlarda ikili ilişkilerinizde karşı tarafın ihtiyaçlarını kendinizden fazla önemsiyordunuz. Bu hafta buna bir son verip yeni bir sayfa açacaksınız. 2 Mayıs’tan itibaren kendinizi düşünecek, “Hayır” diyebilmeyi hatırlayacaksınız.

YAY
Mars’ın etkisiyle Yay burcunun lehine geçen günler 25 Ekim’e kadar devam edecek: Şans, aşk ve para bu tarihler boyunca yanınızda. Sosyal hayatınızdolup taşmaya başlayacak, çarşambadan itibaren birçok davet alacaksınız.

OĞLAK
Kendiniz için ne istediğinize karar verin. Değişim kapınızda fakat öncelikle isteklerinizi netleştirmelisiniz. 24 Eylül’den sonra yeni bir iş teklifi alabilirsiniz. Bu yeni iş pozisyonu kariyerinizde yükselmenize yardımcı olabilir.

KOVA
Seyahat etmek için karşınıza bir fırsat çıkabilir. Eğer gezmeyi seviyorsanız Hilal’in yükseleceği çarşamba gününe kadar rotanızı belirleyin. Nereye gitmeyi dilediyseniz kendinizi orada tatilde bulabilirsiniz.

BALIK
Geliriniz Hilal’le birlikte artacak. Yeni bir anlaşma imzalayarak ekstra iş kazanabilir, maaşınızı arttırabilirsiniz. 24 Eylül ve onu takip eden günler yatırım yapmayı düşünüyorsunuz en ideal tarih.

Bu İçeriği Paylaş!

Facebook Yorum Bölümü

Yorum

3 Yanıtlar Susan Miller’dan haftalık burç yorumları

 1. günlük burç yorumları 6 Nisan 2014 de 10:11

  çok güzel bir yorumlama olmuş elinize emeğinize sağlık

  Cevapla
 2. salih 27 Kasım 2013 de 14:59

  akreb burcu içi dedikleriniz doğruysa ne mutlu ozaman sizi cok seviyorum başarılarınızı temennni ediyorum hayattta herşey gölünüzce olsun saygılarla

  Cevapla
 3. Oli 17 Eylül 2013 de 16:41

  Supersiniz Susan abla

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>