Susan Miller’dan haftalık burç yorumları

Susan Miller, 24 Eylül haftası-543 × 748 Türkiye’nin en kaliteli astroloji ve tarot kaynağını ziyaret edin…

İşte Susan Miller’in bu haftaki burç yorumları…

KOÇ
Bu ay gezegenler sizi baş göz etmeye hevesli arkadaşlarınız gibi hareket ediyor. 6 Ağustos’ta ev ve aileyle ilgili alacağınız kararlar uzun soluklu olacak. 7 Ağustos’ta alacağınızı bir mesaj, e-mail ya da haber sizi çok heyecanlandıracak.

BOĞA
Bu ay sizin için çok güzel geçecek. Neden böyle olduğunu çok geçmeden anlayacaksınız. Ayın sizin için en ideal günü 7 Ağustos. Bugünlerde bir parti vermeyi düşünüyorsanız bu günü seçin.

İKİZLER
Eğer bir arkadaşınızın yazlığına davetliyseniz hemen kabul edin. Böyle bir seyahatte bir sürprizle karşılaşıp çok iyi vakit geçireceksiniz. Yakın zaman içinde önemli bir görüşme yapacaksanız 6 Ağustos’ta yapın ve mümkünse yüz yüze görüşün.

YENGEÇ
Para durumunuz bugünlerde iyi. Finans konularında doğru kararlar alıyorsunuz. Para akışıyla ilgili bu hafta da güzel haberler alacaksınız. Özellikle 4 Ağustos’a dikkat. Sonraki hafta da yine beş yıldızlı günler yaşayacaksınız.

ASLAN
Bu hafta sizin için yılın en güzel haftası olabilir. Aşk, ilgi, eğlence ve fırsatlar üzerinize yağmur gibi yağacak. Ne yapın edin 4 Ağustos’ta dışarıda bir yerlerde olun. Hafta sonu için güneşli bir yerlere lüks bir kaçamak planlayabilirsiniz.

BAŞAK
Sizin için haftanın günü 7 Ağustos. Bu tarihte kariyerinizle ilgili güzel haberler alacaksınız. Yine bu tarih seyahate çıkmak ya da iletişim yeteneklerinizi gösterebileceğiniz bir proje üzerinde çalışmak için de ideal. Doktora, terapiste, fitness uzmanına gitmek için de doğru bir gün.

TERAZİ
Parlak bir hafta sizi bekliyor. 4 Ağustos’ta bir toplantıya, partiye ya da kulüp etkinliğine davetliyseniz mutlaka gidin. 6 Ağustos’ta işteki pozisyonunuz değişebilir ve geliriniz artabilir. 7 Ağustos seyahate çıkmak, sınava girmek, sunum yapmak için iyi bir gün.

AKREP
4 Ağustos yeni bir pozisyon için görüşmeler yapabileceğiniz bir gün. Bu tarihte önemli birini etkileyeceksiniz. Ortaya riskli bir fikir atabilirsiniz. İstediğinizi alacaksınız. Seyahat planlarınızı 25 Eylül’den sonraya bırakın.

YAY
Bu hafta herkes için parlak geçecek ama en çok da sizin için. Seyahat, uluslararası görüşmeler, akademik çalışmalar, yayıncılıkla ilgili ve hukuki konularda önünüzde güzel fırsatlar var. Kariyerinizde gelişmeler olmasını bekleyebilirsiniz.

OĞLAK
Geçen 12 ayda parasal konulardan kazançlı çıktınız. Bu durum devam edecek. Parasal konuları konuşmak için 4 Ağustos iyi bir tarih. Önemli bir imza atmanız gerekiyorsa 7 Ağustos’ta atın. Perşembe akşamı sosyalleşirseniz çok eğlenceli zaman geçirirsiniz.

KOVA
İlişkiniz yolunda gidiyor. 4 Ağustos’ta her şey daha da güzel olacak. Hayallerinizi, geleceğe dair sözlerinizi aşkınızla paylaşabilirsiniz. 7 Ağustos derin hislerinizi ifade etmek için doğru sözleri kolayca bulduğunuz bir gün olacak.

BALIK
Bu hafta yazma konusunda yaratıcılığınızı konuşturabileceğiniz günler sizi bekliyor. 7 Ağustos’ta parasal konularda iyi haberler alabilirsiniz. Bekârlar 8 Ağustos akşamında sosyalleşmeli. Bir partide hayatınızın aşkıyla karşılaşabilirsiniz.

Kaynak: Kelebek

Facebook Yorum Bölümü

Yorum

4 Yanıtlar Susan Miller’dan haftalık burç yorumları

 1. murat 20 Ekim 2014 de 16:12

  susan hanım son zamanlarda akrep burcuyla söyledikleriniz pek olmuyor yıldızlardanmı kaynaklanıyor acaba ?

  Cevapla
 2. günlük burç yorumları 6 Nisan 2014 de 10:11

  çok güzel bir yorumlama olmuş elinize emeğinize sağlık

  Cevapla
 3. salih 27 Kasım 2013 de 14:59

  akreb burcu içi dedikleriniz doğruysa ne mutlu ozaman sizi cok seviyorum başarılarınızı temennni ediyorum hayattta herşey gölünüzce olsun saygılarla

  Cevapla
 4. Oli 17 Eylül 2013 de 16:41

  Supersiniz Susan abla

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>