Susan Miller’dan haftalık burç yorumları

Susan Miller, 24 Eylül haftası-543 × 748 Türkiye’nin en kaliteli astroloji ve tarot kaynağını ziyaret edin…

İşte Susan Miller’in bu haftaki burç yorumları…

KOÇ
Salı günü, daha kârlı iş alanlarına yönelmeye karar vereceksiniz. 4 Nisan’da ay tutulmasının etkisiyle ilişkiniz veya kariyerinizle ilgili çok büyük bir karar alacaksınız. Araba kullanırken dikkatli olun, kaza yapmaya meyilli olacaksınız.

BOĞA
Haftanın ilk günlerinde, çekiciliğiniz tavan yapacak ve hayatınız aşkla dolacak. Boğa burcuna giren Mars, size hayallerinizin peşinden koşacak cesareti veriyor. Artık sizi durduran konulardan feragat etme vakti!

İKİZLER
Kendinizi sevdiğinizle geçireceğiniz, heyecan dolu bir haftaya hazırlayın! Bir aşk filmine veya kaplıcaya gitmeniz söz konusu olabilir. 2 Nisan günü yakından tanımak istediğiniz birini evinizde ağırlayacaksınız.

YENGEÇ
Haftaya romantizm dolu günlerle başlıyorsunuz. Bu, partnerinizle hem kimyanızın örtüştüğü hem de arkadaşlığınızın ilerlediği bir süreç olacak. Bekârsanız, bir etkinlikte arkadaşlarınızın aracılığıyla yeni biriyle tanışacaksınız.

ASLAN
İşinizle ilgili girişimlerinizin kabul göreceği bir sürece giriyorsunuz. Projelerinizi sonlandırmak için ihtiyacınız olan tüm enerji sizde var. Haftanın sonuna doğru bir seyahat söz konusu olabilir. Sevdiğinizle yolculuğa çıkın.

BAŞAK
Bugün ve yarın çıkacağınız bir seyahat buram buram romantizm kokacak. Hafta boyunca gündeminizi meşgul edecek konuysa yeni bir ev alıp almamak üzerine olacak. 4 Nisan’da, harcamalarınızı ciddi şekilde gözden geçirin.

TERAZİ
Bugünü evde sevdiğinizle geçirmek size aşkı hatırlatacak. Yarın kredi başvurusunda bulunanlar olumlu haberler alacak. 1 veya 2 Nisan tarihinde ilişkiniz konusunda ciddi konuşmalar yapacak ve karar alacaksınız.

AKREP
Haftanın başında açıksözlülükle yapacağınız bir konuşma, ilişkinizi farklı bir boyuta taşıyabilir. Mars’ın Boğa burcuna girmesiyle, hem özel hayatınızda hem de kariyer konusunda partnerinizle hedeflerinizi masaya yatıracaksınız.

YAY
Yeni haftaya işinizle ilgili övgüler alarak başlayacaksınız. Uzun zamandır diyete girmek isteyenler, sonunda bunu başaracaklar. Hafta sonuna doğru sevdiğinizle kısa bir seyahat kaçamağı yapabilirsiniz.

OĞLAK
Aşkla ilgili girişimleriniz olumlu sonuçlar verecek. Sizi heyecanlandıran biriyle tiyatro oyununa, operaya gidebilirsiniz. Salı günü Mars’ın Boğa burcuna girmesiyle evinizde arkadaşlarınızı daha sık ağırlamaya başlayabilirsiniz.

KOVA
Haftanız, romantik bir fantezinizin gerçeğe dönüşmesiyle başlıyor. Çarşamba günü itibariyle kariyer işbirliklerinizi gözden geçireceksiniz. Hafta sonu için yurtdışına yapacağınız ani bir seyahat size iyi gelecek.

BALIK
Aşk arayan bir Balık burcuysanız, bu hafta sizin için olumlu etkilerle başlıyor. 1 veya 2 Nisan tarihlerinde, prim veya terfi gibi taleplerde bulunabilirsiniz. Daha iyi olanakları olan bir iş için şu an çalıştığınız yerden ayrılabilirsiniz.

Kaynak: Kelebek

Facebook Yorum Bölümü

Yorum

4 Yanıtlar Susan Miller’dan haftalık burç yorumları

 1. murat 20 Ekim 2014 de 16:12

  susan hanım son zamanlarda akrep burcuyla söyledikleriniz pek olmuyor yıldızlardanmı kaynaklanıyor acaba ?

  Cevapla
 2. günlük burç yorumları 6 Nisan 2014 de 10:11

  çok güzel bir yorumlama olmuş elinize emeğinize sağlık

  Cevapla
 3. salih 27 Kasım 2013 de 14:59

  akreb burcu içi dedikleriniz doğruysa ne mutlu ozaman sizi cok seviyorum başarılarınızı temennni ediyorum hayattta herşey gölünüzce olsun saygılarla

  Cevapla
 4. Oli 17 Eylül 2013 de 16:41

  Supersiniz Susan abla

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>