Susan Miller’dan haftalık burç yorumları

Susan Miller, 24 Eylül haftası-543 × 748 Türkiye’nin en kaliteli astroloji ve tarot kaynağını ziyaret edin…

İşte Susan Miller’in bu haftaki burç yorumları…

KOÇ BURCU

8 Şubat’taki Yeniay sayesinde iş yaşamından tatmin edici sonuçlar alabileceksiniz. Çalışma koşullarına ve ilişkilerine, yürüttüğünüz görev ve sorumluluklarla ilgili daha çok fikir üretebilir, paylaşabilir bu konular üzerine yoğunlaşabilirsiniz.

BOĞA BURCU

Yeniay sayesinde cazibenizin yüksek olduğu bu dönemde daha çok sosyal ortamlara katılma ihtiyacı hissedeceksiniz. İşyerinde bir proje ya da anlaşma hakkında iş arkadaşlarınızla ve üstlerinizle aranızda gerilim olabilir. Empati kurmayı ve sakin kalmayı başarırsanız, bu sorunun üstesinden rahatlıkla geleceksiniz. Sindirim sistemi rahatsızlıklarına karşı tedbirli olun.

İKİZLER BURCU

8 Şubat’taki Yeniay kariyer ve iş açısından önünüzü açacak. Hedeflerinize ulaşmak için planlar oluşturmaya başlamalı ve isteklerinize odaklanmalısınız. Ancak düşmanlarınızın harekete geçeceği bir dönemdesiniz. Sosyal medyadaki paylaşımlarınıza dikkat etmelisiniz. Yakın çevrenizde sözde arkadaş kişilerin oyunları ile karşılaşabilir, sırlarınızın ifşa olması ile zorlanabilirsiniz. Dikkatli davranın.

YENGEÇ BURCU

Yeniay sayesinde aptığınız işlerden de sosyal faaliyetlerinizden de büyük zevk alacaksınız. Yabancı ülkelerle olan bağlarınız artış gösterebilir. Ancak bu dönemde beklenmedik harcamalar da gündeme gelebilir. Bu nedenle giderlerinizi kısmanız ve tasarruf etmeniz gerekebilir. Hayatınızdaki kişiyle sorunları ya da gelecek planlarını konuşmaya başlamadan önce ayrıntılı biçimde düşünmelisiniz. Sosyal açıdan hareketli geçmeye aday olan bu hafta boyunca, iyi dinlenmeye ve beslenmeye dikkat etmelisiniz.

ASLAN BURCU

8 Şubat’taki yeniay’dan sonra, insanların ilgisini ve yardımını zorlanmadan alacaksınız. Haftanın ilk günlerinde mevcut beraberliğinizdeki sorunları partnerinizle birlikte çözüme kavuşturma konusunda kader sizden yana olacak. Sosyal ilişkilerin canlanması, yeni insanlarla tanışma, projeler, organizasyonlar, arkadaşlıklar, aktiviteler anlamında da bir hayli şanslı olacaksınız. İş hayatınızda ise  gel-gitler gündeme gelebilir. Kariyerinizle ilgili fikirlerinizle ve yapmak istediklerinizle mevcut durum arasındaki dengeyi iyi kurmalısınız. Uzak hayallerinizin peşinden giderek günlük sorumluluklarınızı ihmal etmemelisiniz. Son zamanlarda uykunuzu ve beslenmenizi ihmal ediyorsunuz. Daha sağlıklı bir yaşam biçimi sürdürmelisiniz.

BAŞAK BURCU

Bu hafta iş yatırımlarınızı ve projelerinizi ileriye taşımak yönünde çok şanslısınız çünkü 8 Şubat’ta Yeniay geliyor. Süre giden aşk ilişkilerinde, kurallarınızı ve beklentilerinizi karşılıklı esneterek uzlaşma sağlayabilirsiniz. Aynı öneriler çocuk sahibi olan ve aralarında sorun yaşayan yükselen Başaklar için de geçerli. Genel olarak iş yaşamı ve çalışma ilişkilerinde hareketlilik ve iletişim trafiğiniz artıyor.

TERAZİ BURCU

Yeniay müjdelerle geliyor! İş ve kariyer planlarınız olumlu yönde değişebilir. Ancak, bu süreçte kararsız kalmaktan, dengesiz duygularla hareket etmekten ve insanlar hakkında ön yargılı olmaktan kaçınmalısınız. İşiniz ve eviniz arasındaki dengeyi, beklentileri ve fırsatları iyi yönetmek oldukça önemli. Çalıştığınız işte birlikte çalıştığınız kişilerle mücadele ve rekabet gücünüz artıyor.

AKREP BURCU

8 Şubat’taki yeniay sayesinde iş ve özel ilişkilerinizin sınandığı bir süreci geride bırakıyorsunuz. Var olan ilişki ve işbirliklerini bir adım ileri götürebilirsiniz. Evlenebilir ya da iş ortaklığı kurabilirsiniz. Ancak bunun için sabırlı, gayretli ve sorumluluklarınızın farkında olmalısınız. Ayrıca süre giden evlilik, özel veya iş ilişkilerinizde huzurunuzu severek korumaya konsantre olun. Mutluluk sizin için her an çok önemli.

YAY BURCU

8 Şubat’taki yeniay sayesinde kendinizi geliştirme tutkunuz haftaya damga vuracak. Yaratıcı yazarlık derslerine katılabilir ya da yabancı bir dil öğrenebilirsiniz. Bilgisayar programcılığı ya da grafik tasarım gibi alanlarda kurs alma kararı verebilirsiniz. Hafta sonuna doğru mevcut alışkanlıklarınızı değiştirme, günlük rutininizde yenilikler yapma isteğiniz artabilir. Yaşam tarzınızda bazı yenilikler yapmak isteyebilirsiniz. Aile yaşamınızda bazı sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. İlişkisi olanlar, bu dönemde partnerleriyle tartışmaktan kaçınmalılar. Vücut direnciniz zayıfsa, derhal bir doktora danışmalısınız. Kronik hastalıklar açısından risk altında olduğunuz bir dönemdesiniz. Detaylı bir araştırma erken teşhis konmasını sağlayabilir.

OĞLAK BURCU

Yeniay yeniliklerle geliyor! Bu hafta iş yaşamlarında köklü yeniliklere gitme zamanı. İş ve ev arasındaki dengeyi, beklentileri ve fırsatları iyi yönetmek çok önemli… Bazen iş toplantılarında ya da anlaşmalarda hırsınızı, isteklerinizi, motivasyonunuzu doğru lanse etmekte zorluklar yaşayabilirsiniz. Unutmayın ki iletişim sizin için her an çok önemli.

KOVA BURCU

Yeniay sayesinde olumlu değişimlerin ve yeniliklerin hayatınıza dahil olacağı heyecan verici bir süreç başlıyor. Eğer bekarsanız; yeni bir insanla bir yerde bir şekilde karşılaşabilirsiniz. Bu karşılaşma, ayaklarınızı yerden kesecek bir aşkın ilk adımı olabilir. Haftanın genelinde oldukça başarılı ve para getirici işler ortaya çıkartabilirsiniz. Eğer ortak bir iş yapıyorsanız ya da yatırım ortaklığınız söz konusu ise, bu gibi kolektif girişimlerde başarıya ulaşabilirsiniz. Fiziksel sağlık açısından olumlu bir döneme giriyorsunuz.

BALIK BURCU

Yeniay sizin için öğretici bir rol oynayacak. Bu sayede, eski sorunlarınızı tekrar ele alarak gözden geçirme ihtiyacı duyacaksınız. Davalar, hukuksal konular, sağlık problemleri ve bencil kişiler nedeniyle yaşanmış sorunlar sonrasında çok daha seçici ve dikkatli olmayı öğreneceksiniz. Maddi ortaklıklarınızı ve özel hayatınızı farklı bir bakış açısıyla ele almaya başlayacaksınız. Paranızı korumayı, sırlarınızı saklamayı ve ortak yola çıkacağınız kişileri dikkatli bir biçimde seçmeyi öğreneceksiniz. Eğer yalnızsanız, hayatınızı tümden değiştirecek özel birisiyle tanışabilirsiniz. Yepyeni sosyal ortamlara girerek keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Hafta boyunca zaman zaman kendinizi gergin hissedebilirsiniz; bu anlarda sevdiğiniz şeyleri yaparak geriliminizi azaltabilirsiniz. Meditasyon veya yogaya ne dersiniz?

Kaynak: astrologyzone.com

Editörümüz Bu Yazıları da Öneriyor

Facebook Yorum Bölümü

Yorum

4 Yanıtlar Susan Miller’dan haftalık burç yorumları

 1. murat 20 Ekim 2014 de 16:12

  susan hanım son zamanlarda akrep burcuyla söyledikleriniz pek olmuyor yıldızlardanmı kaynaklanıyor acaba ?

  Cevapla
 2. günlük burç yorumları 6 Nisan 2014 de 10:11

  çok güzel bir yorumlama olmuş elinize emeğinize sağlık

  Cevapla
 3. salih 27 Kasım 2013 de 14:59

  akreb burcu içi dedikleriniz doğruysa ne mutlu ozaman sizi cok seviyorum başarılarınızı temennni ediyorum hayattta herşey gölünüzce olsun saygılarla

  Cevapla
 4. Oli 17 Eylül 2013 de 16:41

  Supersiniz Susan abla

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir