Susan Miller’dan haftalık burç yorumları

Susan Miller, 24 Eylül haftası-543 × 748 Türkiye’nin en kaliteli astroloji ve tarot kaynağını ziyaret edin…

İşte Susan Miller’in bu haftaki burç yorumları…

KOÇ
Jüpiter bu hafta, size aşkı ve romantizmi getiriyor. İlişkisi olanların sevdikleriyle olan bağı daha da kuvvetlenecek. Ayın 22’sinde kısa bir iş seyahatine çıkabilirsiniz.

BOĞA
Kafanızda işiniz ve ilişkinizle ilgili pek çok farklı düşünce var. Bu konularda iyi düşünmeden, herhangi bir karar almayın. Haftanın son günlerinde elinize beklenmedik bir para geçebilir.

İKİZLER
Son derece sosyal bir haftaya giriyorsunuz.Yeni arkadaşlıklar edinebilir ve önemli iş bağlantıları kurabilirsiniz. 22 ve 23 Nisan, aşk hayatınız için büyüleyici gelişmeler yaşanacağına işaret ediyor.

YENGEÇ
İş konusunda arkadaşlarınızdan alacağınız destekle büyük adımlar atacaksınız. Fırsatları kovalayın. Davetli olduğunuz etkinliklere mutlaka katılın. Bakarsınız sizin için özel olacak biriyle tanışırsınız.

ASLAN
Yurtdışına seyahat edebilir veya ülke içinde uzak bir yere gidebilirsiniz. Size bir süre önce teslim edilmiş bir projeyle ilgili olumlu geri dönüşler alabilirsiniz. Ayın 22’sinde dışarıda olmaya bakın, yeni biriyle tanışacaksınız.

BAŞAK
İşle ilgili yeni fikirler sunmak için şanslı bir süreçtesiniz. Özellikle medya, yayıncılık gibi alanlarda çalışanlar bu fırsatı değerlendirmeli. İkizler burcuna giren Venüs, sizi popüler biri haline getiriyor.

TERAZİ
Bu hafta en şanslı gününüz 22 Nisan. Bugün önünüze çıkacak bütün fırsatları kovalayın. Aklınızın bir köşesinde tatile çıkmak varsa, hemen valizinizi hazırlayın. Bu kaçamak size iyi gelecek.

AKREP
Kariyerle ilgili konularda alkışlanacağınız bir hafta… Ancak finansal konularda birtakım planlamalar yapmanız gerekebilir. Cuma akşamını sevdiğinize ayırırsanız, aranızdaki bağ kuvvetlenecektir.

YAY
Sevdiğinizle her şeyi açık açık konuşmalısınız. Bu, parayla ilgili bir konu bile olabilir. Hafta sonu için baş başa kalabileceğiniz bir program yapın. 25 ve 26 Nisan haftanın en şanslı günleri.

OĞLAK
Bu hafta yeni tanıştığınız biriyle ilk baş başa kahvenizi içebilirsiniz. Eğer böyle bir durum için günü siz seçeceksiniz, mutlaka salı gününü seçin. Cuma gecesiyse evde oturmayın, dışarıda olmak size iyi gelecek.

KOVA
Haneyle ilgili konular gündemde. Bir tanıdığınızdan hiç beklemediğiniz bir anda birtakım duygusal sözler duyabilirsiniz. Bırakın sevdiğiniz insan ikiniz için program yapsın, size de keyifli vakit geçirmek kalsın.

BALIK
Artık biraz özel hayatınıza eğilmenizin zamanı geldi. Kısa süreli bir seyahat niyetiniz varsa, tazelenmek için hemen yola koyulun. Aynı zamanda evle ilgili düzenlemeler yapacağınız bir dönem.

Kaynak: Kelebek

Facebook Yorum Bölümü

Yorum

4 Yanıtlar Susan Miller’dan haftalık burç yorumları

 1. murat 20 Ekim 2014 de 16:12

  susan hanım son zamanlarda akrep burcuyla söyledikleriniz pek olmuyor yıldızlardanmı kaynaklanıyor acaba ?

  Cevapla
 2. günlük burç yorumları 6 Nisan 2014 de 10:11

  çok güzel bir yorumlama olmuş elinize emeğinize sağlık

  Cevapla
 3. salih 27 Kasım 2013 de 14:59

  akreb burcu içi dedikleriniz doğruysa ne mutlu ozaman sizi cok seviyorum başarılarınızı temennni ediyorum hayattta herşey gölünüzce olsun saygılarla

  Cevapla
 4. Oli 17 Eylül 2013 de 16:41

  Supersiniz Susan abla

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>