Susan Miller’dan haftalık burç yorumları

Susan Miller, 24 Eylül haftası-543 × 748 Türkiye’nin en kaliteli astroloji ve tarot kaynağını ziyaret edin…

İşte Susan Miller’in bu haftaki burç yorumları…

KOÇ
İşyerinde ortak çalışmalarla ilgili konularda sözünüz dinlenecek. Kontrolü ele alıp insanları kolayca etkileyeceksiniz. Çocuk sahibi olmak isteyenler, arkadaş ortamlarına kısa bir mola verme kararı alabilir.

BOĞA
Sevdiğiniz ya da önemsediğiniz birisi uzak bir yere gittiği için kötü hissedebilirsiniz. Ancak bu, hayatınıza farklılık da getirecek. İşte sorumluluklar artıyor. İhtiyaç duyduğunuz parayı da elde edeceksiniz.

İKİZLER
İşyerinde yeni bir pozisyon için yanıt bekleyenler, bekledikleri yanıtı alıyor. Sevgilinizle her şeyi masaya yatıracak ve aranızdaki sorunları çözeceksiniz.

YENGEÇ
Bekârsanız, aradığınız aşk her an karşınıza çıkabilir. Bu kişiyle çöpçatanlık sonucu tanışmanız olası. Finansal konuların gündemde olduğu bu süreçte kafanız kredilerle, ödemelerle meşgul olabilir.

ASLAN
İlişkisinde mutlu olmadığını hissedenler ayrılık kararı alabilir. Birlikte çalıştığı kişiden fayda görmediğini düşünenlerse ortaklıklarını gözden geçirecek. Arkadaşlarınızla daha sık vakit geçireceksiniz.

BAŞAK
İşyerinde güvendiğiniz bir arkadaşınızın aniden işi bırakmasıyla biraz zorlanabilirsiniz. Ancak bu yoğunluğun üstesinden geleceksiniz. Ev almak için para biriktirmeye başlayabilirsiniz.

TERAZİ
Bazılarınız çocuk sahibi olma kararı verirken bazılarınız çocukların okuluyla ilgilenecek. Bekârsanız ilişkiye başlamak için Merkür’ün geri hareketinin sonlanacağı 9 Ekim’i beklemelisiniz.

AKREP
Sanatsal projelerinizi hayata geçirmek istiyorsanız tam zamanı. Cesur olun, müthiş bir başarı hikayesi sizi bekliyor. Hem eğlenecek hem de işleriniz için girişimlerde bulunacaksınız.

YAY
Aniden seyahate çıkmanız gerekebilir. Bu moladan olabildiğince keyif almaya bakın. Kendinizden yaşça büyük kimselerden tavsiye almaktan çekinmeyin. İlişkisi olanlar için romantik günler söz konusu.

OĞLAK
İşyerindeki yoğun çalışmalarınızın karşılığında maaşınızın artması olası. Önünüze yeni iş fırsatları çıkabilir. Kronik bir rahatsızlığınız varsa muhakkak doktorunuza danışın.

KOVA
Harcamalarınız artıyor ancak elinize beklenmedik bir para geçecek. Sevdiğiniz kişiyle çıkacağınız kısa bir seyahatte güzel vakit geçirebilir, ilişkinizin daha iyiye gittiğini görebilirsiniz.

BALIK
İş ortaklığı kurduğunuz biriyle yakınlığınız bir üst seviyeye taşınabilir. Dış görünüşünüzü değiştirmeye yönelik bir istek duyabilirsiniz. Zayıflamak istiyorsanız, diyetinizin başarılı olma şansı yüksek.

Kaynak: www.astrologyzone.com

Facebook Yorum Bölümü

Yorum

4 Yanıtlar Susan Miller’dan haftalık burç yorumları

 1. murat 20 Ekim 2014 de 16:12

  susan hanım son zamanlarda akrep burcuyla söyledikleriniz pek olmuyor yıldızlardanmı kaynaklanıyor acaba ?

  Cevapla
 2. günlük burç yorumları 6 Nisan 2014 de 10:11

  çok güzel bir yorumlama olmuş elinize emeğinize sağlık

  Cevapla
 3. salih 27 Kasım 2013 de 14:59

  akreb burcu içi dedikleriniz doğruysa ne mutlu ozaman sizi cok seviyorum başarılarınızı temennni ediyorum hayattta herşey gölünüzce olsun saygılarla

  Cevapla
 4. Oli 17 Eylül 2013 de 16:41

  Supersiniz Susan abla

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>