Susan Miller’dan haftalık burç yorumları

Bu İçeriği Paylaş!

astroloji-1584 × 1200 Türkiye’nin en kaliteli astroloji ve tarot kaynağını ziyaret edin…

Susan Miller’a göre haftanın kritik günü 24 Eylül. Hilal Koç ve İkizler’e aşk, Balık ve Başak’a para getirecek.

İşte Susan Miller’in bu haftaki burç yorumları…

KOÇ
Ödemeleriniz gecikebilir, maddi açıdan sıkışabilirsiniz. İlişkinizdeki problemlerin üstesinden geleceksiniz, romantik hayatınızda mutlu günler kapınızda.

BOĞA
Venüs iş hayatınızı kontrol altına alacak, bunu 23 Ekim’e kadar hissedeceksiniz. İş yaşamınızdaki popülerliğinizi artıracak, Venüs sayesinde iş arkadaşlarınızla daha iyi ilişkiler kuracaksınız.

İKİZLER
Günlük rutininiz sekteye uğrayacak. Merkür alışık olduğunuz düzeni altüst edecek. Değişen tempoya ayak uydurmanız için iş hayatınıza yeni bir yön vermeniz gerekir.

YENGEÇ
Bu hafta iş anlaşması imzalamaktan ve yeni bir ilişkiye adım atmaktan uzak durun. Merkür’ün burcunuza etkisi gerileyecek, bu durumdan dolayı bağlayıcılığı olan her yeni gelişme negatif sonuçlar doğurabilir.

ASLAN
Mars’ın karşınıza çıkardığı tatil fırsatıyla, içinizdeki macera arayışı canlanacak. Tatilinizde sizi heyecanlandıracak hobiler ve dostluklar kazanacaksınız. Hayatınızı zenginleştirecek bir konuda eğitim alma şansı yakalayabilirsiniz.

BAŞAK
Merkür’ün olumsuz etkisiyle sizi etkileyecek sözler vermeyin. Kabul edeceğiniz herhangi bir taahhüt hayatınızı karartabilir. Altına imza atacağınız her anlaşmayı iki kere kontrol etmenizde fayda var.

TERAZİ
Venüs’ün etkisi üzerinizde, güzelliğinize güzellik katacak. Bu hafta kişisel bakımınıza vakit ayırın. Spaya ya da masaja gidebilirsiniz: Yenilenmiş hissederek ayrılacaksınız.

AKREP
Ekim’in ilk günlerinde işyerinde yeni görevler üstlenebilirsiniz. Yapacağınız yeni anlaşmalarla, kutlamaya değecek kadar geliriniz artabilir. Bütçeniz el vermediği için alamadıklarınızı artık satın alabileceksiniz.

YAY
Mars’la Uranüs’ün işbirliği sayesinde yaratıcılığınız artacak. Orijinal fikirler üretecek ve paylaşabileceğiniz platformlar bulacaksınız. Gece yatarken bir defter bulundurun, ilham verici fikirler gelebilir.

OĞLAK
Uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızla karşılaşabilirsiniz. Eski dostluklarınızı canlandırmak ve vefalı olmakta fayda var. Arayı kapatmak sizin için eğlenceli olacaktır.

KOVA
Merkür kariyerinizi etkisi altına alacak. Beklediğiniz terfi belki de hiç gelmeyebilir. Yeni bir projeye adım atmaktansa, eski projelerinizin üzerinden tekrar geçin.

BALIK
Gelecek planlarınızı gözden geçirin. Şu an onlara başlamak için doğru bir zamanlama değil. Merkür yörüngede gerilerken işler ters gidebilir. Hayalini kurduğunuz şeyler kâbusunuz haline gelebilir.

Bu İçeriği Paylaş!

Facebook Yorum Bölümü

Yorum

3 Yanıtlar Susan Miller’dan haftalık burç yorumları

 1. günlük burç yorumları 6 Nisan 2014 de 10:11

  çok güzel bir yorumlama olmuş elinize emeğinize sağlık

  Cevapla
 2. salih 27 Kasım 2013 de 14:59

  akreb burcu içi dedikleriniz doğruysa ne mutlu ozaman sizi cok seviyorum başarılarınızı temennni ediyorum hayattta herşey gölünüzce olsun saygılarla

  Cevapla
 3. Oli 17 Eylül 2013 de 16:41

  Supersiniz Susan abla

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>