Susan Miller’dan haftalık burç yorumları

Susan Miller, 24 Eylül haftası-543 × 748 Türkiye’nin en kaliteli astroloji ve tarot kaynağını ziyaret edin…

Susan Miller’a göre bu hafta; Yaylar çocuk sahibi olabilir, Yengeçler zam alabilir. Başak ve Teraziler için aşk dolu günler kapıda.

İşte Susan Miller’in bu haftaki burç yorumları…

KOÇ
Bugünü olabildiğince sakin ve dingin geçirmeye çalışın. Haftanızın diğer günlerinde ve gündeminde aşk var. Bekârsanız, sizin için Sevgililer Günü biraz erkenden gelebilir. Bu aralar hiç beklenmedik bir şekilde yeni biriyle tanışmanız olası. İşlerinizde ise yaratıcılığınız tavan yapacak.

BOĞA
Sosyalleşmek için uygun bir hafta sonu. Ancak sizin de haftanız son derece yoğun geçecek. Dinamik olmanız gereken bir sürece giriyorsunuz. Bu hafta başarılarınız konuşulacak, hatta yeni bir pozisyona bile getirilebilirsiniz. Bu haftanın sizin için özeti: Eğlence ve mutluluk; keyfini çıkarmaya bakın.

İKİZLER
Projeniz için finansal destek bulabilirsiniz. Bu hafta bir belge imzalamanız gerekiyorsa, ertelemeye çalışın. Bu aralar sık sık seyahat etmeniz gerekebilir. Kariyeriniz için 4 Şubat’ı sıkı çalışarak geçirmelisiniz. Bu program, 18 ve 19 Şubat tarihlerinde yapacağınız sunumlar ya da raporlamalar için işinize yarayacak.

YENGEÇ
Bugün sizin için bir rüyanın başlangıcı olabilir; güzel bir ortam ve güzel diyaloglarla geçecek. Uzun süredir yalnızsanız, yabancı bir filme gitmek keyifli olabilir. 3 Şubat, maaşınız konusunda güzel gelişmelerin habercisi. Eğer kendi işinizin patronuysanız, o zaman çalışanlarınızın maaşında düzenleme yapabilirsiniz.

ASLAN
Hafta sonunu sanatla uğraşarak değerlendirin. Bu hafta şans sizden yana. Eğer sanatla ilgili bir mesleğiniz varsa, kendinize yatırım yapacaksınız. Siz sadece hayallerinize yaklaştığınızı fark edin ve çalışın. Yabancılarla iletişiminiz artabilir ve ulaşmak istediğiniz bir sonuca nihayet verebilirsiniz.

BAŞAK
Hafta sonu sizin için romantik etkilerle başlıyor. Sevdiğinizle akşam yemeği yiyebilir ya da dans etmeye gidebilirsiniz. Kayıp olduğunu düşündüğünüz bir eşyanızı bulabilirsiniz. Bu eşya bir aile yadigârı olabilir. Başladığınız bir iş projenizi bitirmek ya da yeni planlar yapmak için 11 Şubat’tan sonrasını bekleyin.

TERAZİ
Bu hafta gündeminizde iş ve ilişkiler olacak. Her iki alanda da iple çektiğiniz gelişmeler yaşanacak. Haftanın sonlarına doğru kendinizi üst mevkideki biriyle iş geliştirme toplantıları yaparken bulursanız şaşırmayın. Bekârsanız, katılacağınız sosyal aktiviteler size kalıcı bir aşk getirebilir.

AKREP
Yılın en romantik haftasını karşılamaya hazır mısınız? Eğer zamanın geldiğini düşünüyorsanız size yöneltilen evlenme teklifini kabul edebilir ya da siz sevdiğinize evlenme teklifi edebilirsiniz. 3 Şubat, kariyer açısından önemli bir gün. Bir projedeki rolünüz artabilir ya da terfi alabilirsiniz.

YAY
Canınız yeni şeyler keşfetmek istiyor olabilir ama hafta sonunu evde geçirmek de pekâlâ romantik olabilir. Bu aralar seyahat etmek için bol zaman bulacaksınız. Salıdan itibaren ani planlar yapabilirsiniz. Çocuk sahibi olmaya çalışıyorsanız, güzel haberlerin eli kulağında.

OĞLAK
Venüs ve Neptün, size şiirsel bir dokunuş yapacak, kendinizi çok rahatlıkla ifade edebileceksiniz. Salıdan itibaren iki hafta boyunca finansal anlamda güzel gelişmeler söz konusu. Ancak sözleşme imzalamak için 11 Şubat’ı bekleyin. Bu aralar kayıp bir eşyanızın peşine düşün, her an bulabilirsiniz.

KOVA
Merkür’ün geri hareketinin sürdüğü şu günlerde, vitrinlere alıcı gözle bakmak sizin için pek iyi olmayabilir. Ancak uzun zamandır almak istediğiniz bir sanat eserini görünce dayanamayabilirsiniz. Bu hafta bir kursa yazılabilir, aynı zamanda sevdiğinizle güzel zamanlar geçirebilirsiniz.

BALIK
Sevdiğinizle romantik planlar yapmak için son derece uygun bir hafta. Her ne planlarsanız planlayın, güzel zaman geçireceksiniz. 3 Şubat’ın gündeminde kariyer var. Parasal konularda da şanslı olacak ve beklemedik destekler göreceksiniz. Yenilenmek ve yaratıcı çalışmalarda bulunmak için tüm şartlar hazır.

Kaynak: Kelebek

Facebook Yorum Bölümü

Yorum

4 Yanıtlar Susan Miller’dan haftalık burç yorumları

 1. murat 20 Ekim 2014 de 16:12

  susan hanım son zamanlarda akrep burcuyla söyledikleriniz pek olmuyor yıldızlardanmı kaynaklanıyor acaba ?

  Cevapla
 2. günlük burç yorumları 6 Nisan 2014 de 10:11

  çok güzel bir yorumlama olmuş elinize emeğinize sağlık

  Cevapla
 3. salih 27 Kasım 2013 de 14:59

  akreb burcu içi dedikleriniz doğruysa ne mutlu ozaman sizi cok seviyorum başarılarınızı temennni ediyorum hayattta herşey gölünüzce olsun saygılarla

  Cevapla
 4. Oli 17 Eylül 2013 de 16:41

  Supersiniz Susan abla

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>