Susan Miller’ın 29 Nisan kehaneti tuttu!

dünyanın-en-ünlü-astroloğu-901 × 601Susan Miller’in 29 Nisan tarihinde ABD merkezli büyük bir felaket tutacağı yönündeki kehaneti doğru çıktı!

ABD’nin orta ve güney kesimlerinde dün tam bir cehennem havası yaşandı. Bu bölgelerde etkili olan fırtınanın neden olduğu hortumlarda ölenlerin sayısının 29 Nisan tarihi itibariyle 28 olduğu açıklandı.

Mississippi eyaleti Sağlık Departmanı Müdürü Jim Craig’in verdiği bilgiye göre, eyaletin güney kesiminde hortum felaketi nedeniyle 9 kişinin hayatını kaybettiği, ölü sayısının artabileceği kaydedildi. Kötü hava şartları nedeniyle arama-kurtarma çalışmalarında zaman zaman aksaklıklar yaşandığı, ölü ve yaralı sayısının tam olarak belirlenemediği ifade edildi.

Eyaletin orta batı ve güney kesimlerinde etkili olan hortumlar nedeniyle geçen pazar günü de 17 kişinin hayatını kaybettiği bildirilmişti. Fırtınanın etkili olduğu Nebraska, Iowa, Missouri ve Kansas eyaletlerinde de hortumlar, onlarca kişinin yaralanmasına, çok sayıda ev ve işyerinin harabeye dönmesine neden oldu.

Susan Miller bildirmişti!
Dünyaca ünlü astrolog Susan Miller aylar öncesinde, 29 Nisan tarihinde ABD merkezli korkunç bir olayın yaşanacağını iddia etmişti.

ABD’nin en popüler astrologlarından Susan Miller, İngiltere’de yayımlanan The Observer gazetesine verdiği röportajda 29 Nisan 2014 tarihinde korkunç bir olayın meydana geleceğini söylemişti. Astroloji tablosuna bakıldığında Nisan ayının büyük olaylara gebe olduğunu gördüğünü aktaran Miller, 29 Nisan’da gerçekleşeceğini iddia ettiği olay için takipçilerine özel dersler vermeye başladığını anlatmıştı.

29 Nisan’da gökyüzünde Güneş tutulması gerçekleşti. 15 Nisan’da da Ay tutulması oldu. Ünlü yorumcu, her iki tutulmanın da olumsuz etkiler doğuracağını açıklamıştı.

Miller röportajda, nasıl bir felaket beklediğinin detaylarını vermemişti. Ancak İngiliz ve ABD basınında bu konuda pek çok yorum yapılmıştı. Bu yorumlarda, 29 Nisan’da ABD’nin başından eksik olmayan kasırga ve fırtınalardan terör saldırılarına, ekonomik krizden bir savaşa kadar çeşitli ihtimaller öne sürülmüştü.

Miller röportajda ayrıca, ilk yıllarda sadece ABD’den takipçilerinin bulunduğunu ancak artık Brezilya ve Türkiye gibi ülkelerden de kendisine büyük ilgi gösterildiğini belirtti. Miller’ın her ay toplam 6 milyon 500 bin kişinin ziyaret ettiği sitesine girenlerin yüzde 42 ile yüzde 47 arasındaki bir oranı ABD’den…

Editörümüz Bu Yazıları da Öneriyor

Facebook Yorum Bölümü

Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir